O nás

NICOTRANS je s vámi na silnicích již od roku 2001. Během této doby si vybudoval pevné postavení v oblasti tuzemské i nákladní dopravy. V současné době vlastníme 200 kamionů s mrazírenskými návěsy ve specifikaci s jednou nebo dvěma příčkami a s jedním nebo dvěma mrazírenskými agregáty, které umožňují přepravu zboží ve třech teplotních režimech současně a dále vozidla určené pro přepravu masa ve visu.


 

tahač nicotransFirma NICOTRANS a.s zaměstnává více než 450 lidí. Centrála sídlí v Českých Budějovicích a pobočky s nepřetržitým provozem jsou v Modleticích u Prahy a v Holicích u Olomouce. Náš vozový park s 200 kamiony je doplněn také o skříňová vozidla určená pro místní regionální rozvoz.

Našimi zákazníky jsou velké stabilní firmy z oblasti výroby, distribuce a prodeje potravin jak živočišného, tak rostlinného původu a také logistické firmy působící po celé Evropě.

V našem servisu se specializujeme zejména na opravy nákladních vozidel včetně návěsů, autobusů a dodávek. Vlastníme také čerpací stanici a myčku nákladních vozidel s NON STOP provozem. Servis, myčka a čerpací stanice jsou součástí našeho areálu v Českých Budějovicích s bezproblémovým přístupem pro všechna vozidla včetně kamionů.

Společnost NICOTRANS a.s. realizuje projekt Úsporná energetická opatření ve firmě NICOTRANS a.s., jehož cílem je zlepšení tepelně technických vlastností obálky budovy (zateplení vnějších stěn, zateplení střechy a výměny otvorových výplní); instalace fotovoltaické elektrárny na střeše budovy. Na tento projekt je poskytována finanční podpora od Evropské unie.

 

O nás č.1
O nás č.2
O nás č.3

 

 

VYBRANÉ REFERENCE