Kamionová doprava

Jan Žabka tel: 606 676 007 mail: zabka@nicotrans.cz

Náš vozový park tvoří 200 tahačů zn. DAF, MERCEDES-BENZ a SCANIA, které doplňují mrazírenské návěsy značky SCHMITZ a LAMBERET na 33 europalet. Návěsy jsou vybavené digitálním zapisovačem teplot a příčkami pro rozvoz zboží v různých teplotních režímech současně.

Nejdůležitější součástí jsou spolehlivé mrazicími agregáty značky THERMO KING a CARRIER. Naši flotilu doplňují skříňová vozidla určená pro místní rozvoz, vybená mrazírenskými agregáty značky THERMO KING a CARRIER.

tahače nicotrans

NAŠE VOZIDLA

Naše kamiony bezpečně poznáte a potkat je můžete jak na vnitrostátním, tak mezinárodním provozu. Vytěžování vozidel má na starosti centrální dispečink, divizně rozdělený podle cílových lokací. Do cíle zboží dováží jednočlenná, nebo dvoučlenná osádka.

O technický stav vozidel se stará tým zkušených techniků. Nutné opravy a defekty přímo na silnici řeší náš servis, který má k dispozici 3 plně vybavena servisní vozidla. Samozřejmostí je NON STOP provoz těchto oddělení.

ON-LINE DOHLED

Dohled nad řidiči i zbožím má na starosti sledovací systém ECHOTRACK. Kromě standardních atributů jakým je on line poloha vozidla, ekonomika jízdy, rychlost, výkon vozidla sledujeme též aktuální teplotu v nákladovém prostoru a otevření zadních dveří návěsu. Vítanou možností pro naše zákazníky je zpřístupnění aktuální polohy kamionu s jejich dodávkou přes webové rozhraní.

 

Kamionová doprava č.2
Kamionová doprava č.3
Kamionová doprava č.4
Kamionová doprava č.5
Kamionová doprava č.6
Kamionová doprava č.7
Kamionová doprava č.8
Kamionová doprava č.9
Kamionová doprava č.10
Kamionová doprava č.11
Kamionová doprava č.12

 

VYBRANÉ REFERENCE